20 Kasım 2017 Pazartesi

2017 Kısa Film ve Belgesel Ödülleri Sahiplerini Buldu

17 Mayıs 2017 Çarşamba 11:44 tarihinde eklendi | 465 defa okundu

Teknik Bilimler Meslek Yüksek Okulu Görsel İşitsel Teknikler ve Medya Yapımcılığı Bölümü 2017 Kısa Film ve Belgesel ödülleri sahiplerini buldu.

Okul Müdürü M. Zafer Çağlar, Bölüm Başkanı Yrd. Doç. Dr. Nedret Çağlar, Öğretim Görevlisi M. Fatih Ecevit, Öğr. Gör. Dr. Özgür Özen, Öğr. Gör. Mustafa Gökmen, Öğr.Gör. Şakir Hüseyin Aksöz, Öğr. Gör. Barış Karahançer, ve öğrencilerin katıldığı  törende ödül alan çalışmaların gösterimi gerçekleştirildi.

Serbest Kısa Film Dalında Elif Akçay “Göz”, Belgesel Film Dalında Mehmet Furkan Karabulut “Doğadan Sanata”, Sosyal Mesaj İçerikli Kısa Film Dalında Nurcan Şanlı “Cinsel İstismar”, Belgesel Fotoğraf Dalında Elif Seren Ergin “Antalya’nın Öteki Yüzü” ve Grup Kısa Film Dalında “Zaman” adlı çalışma  birincilik ödülü aldı. Serbest Kısa Film Jüri Özel Ödülü “Kirli Yol” adlı kısa filme verildi.

Belgesel Fotoğraf Dalında Jüri Özel Ödülünü “Eğirdir’de Kış” adlı çalışma ile Fatih Yeşilpınar, Onur Ödülü ise “Karınca Derneği” adlı Belgesel Film ile Ebru Akarpat aldı. Dereceye giren eserlerin gösterimi büyük beğeni topladı.

2017  ÖDÜLLERİ ve GÖSTERİMİ

Serbest Kısa Film Dalında

1. Elif Akçay / Göz

2. Burak Serin / Son iş

3. Şammas Bayrakçı / Ben Kimim

Serbest Kısa Film Juri Özel ödülü

İsmail Işık, Adem Görken, M. Nihat İnceoğlu ve Orhan Köksalan / Kirli Yol

Belgesel Film Dalında

1. Mehmet Furkan Karabulut / Doğadan Sanata

2. Büşra Kutsal / Davraz Kayak Merkezi

3. Fatma Tilaver / Camiler

Onur Ödülü

Ebru Akarpat / Karınca Derneği

Sosyal Mesaj İçerikli Kısa Film

1. Nurcan Şanlı / Cinsel İstismar

2. Erdi Altaş / Muşta

Belgesel Fotoğraf Dalında

1. Elif Seren Ergin / Antalya’nın Öteki Yüzü

2. Kübra Usta ve Hatice Çınar / Kadının Elinden Güneykent

3. Harun Güner / Aziziye Cami

Juri Özel Ödülü

Fatih Yeşilpınar / Eğirdir’de Kış

Grup Kısa Film Ödüleri

1. Zaman

2. Gözlük

3. Okumuyoruz

Belgesel Fotoğraf Dalında Grup Ödülleri

SDÜ Kampüs

Gizem Nur Pekçiçekli

Hamitcan Kemeröz

Serhat Avcı

Turgay Sarı

Geceleyin Isparta Konulu Çalışma

Süleyman Seykan

Burak Soyer

Fotoğraflarla Teknik Bilimler Meslek Yüksek Okulu

Ahmet Parlak

Saygın Balcı

5. Proje Sergisi Belgesel Çekimi

Adem Görken

Onat Öztürk

Orhan Doğuş Kaya

Murat Tarık Turkan

Nesibe uysal

Gökçe Kazdal

SDÜ TBMYO 2017 Tanıtım Filmi

TBMYO TANITIM FİLMİ 2017

TBMYO 5. PROJE SERGİSİ

GECELEYİN ISPARTA 2017

FOTOĞRAFLARLA TBMYO 2017